www.cvonline.hu

Gépkezelő Arconic-Köfém Kft

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Dolgozz egy nagy múltú és innovatív vállalatnál! Arconic-Köfém Kft. Székesfehérvár vonzáskörzetéből keres

Gépkezelő munkatársat

Feladatok:

  • A rá bízott berendezés, gépsori egység rendeltetésszerű használata

  • Az előírások és munkautasítások ismerete és betartása

  • A munkabiztonsági követelmények betartása

  • A minőség és a gép állapotának folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat

  • Szakmunkás végzettség

  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér

  • 13. havi fizetés

  • Cafetéria csomag

  • Prémium

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06-20/298-7244-es telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014