www.cvonline.hu

Gépkezelő állás Szombathelyen!

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Gépkezelő

3 vagy 4 műszakos munkarendbe

Főbb feladatok:

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • Elektronikai alkatrészek szerelése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Juttatások: versenyképes fix alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria
  • Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Szombathely
Helyek Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő