www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ (6710)

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Megbízónk részére gépkezelőket keresünk!

Elvárások:
•minimum szakmunkás bizonyítvány, (elektronikai végzettség előny)
•felhasználói szintű számítógépes ismeret
•monotonitás tűrés
•folyamatos 3 vagy 4 műszak vállalása

Amit kínálunk:
•Kulturált munkakörnyezet
•alapbéren felüli műszakpótlék
•bónusz
•cafeteria

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezni a 70/984-0058-as telefonszámon, vagy önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Kukorica vetőmag értékesítési szakember (Referenciaszám: PJ5077)

Pannonjob Kft.

Svájci székhelyű, innovatív fejlesztéseket és t...
Magyarország

Autóbuszvezetőként Angliában (Referenciaszám: PJ4439)

Autóbuszvezetőként Angliában Londoni partnerünk...
Külföld, Magyarország

Mérnök-üzletkötő (Referenciaszám: PJ4301)

Ügyfelünk stabil lábakon álló, prezíc, német mu...
Pest, Budapest, Magyarország