www.cvonline.hu

Gépkezelő 21.kerület

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Gépkezelő

Leendő munkatárs feladatai:

  • Üzem közben a feldolgozógépen berakó pozícióban a gép folyamatos ellátása anyaggal, kiszedő pozícióban a gépről lekerülő termékek rakodólapra pakolása a rakatolási utasítás előírásai szerint.
  • Termékváltáskor a soron következő tétel bekészíttetése, a feldolgozó gép beállítása. Az új tétel első darabjainak fokozott ellenőrzése, mérése, szükség esetén a gépbeállítás módosítása.
  • Termékváltáskor a befejezett tétel gyártóeszközeinek leszerelése és visszatárolása a technológiai utasításban foglaltak szerint
  • Termékek kézi ragasztása kézi ragasztógéppel, hot-melt pisztollyal vagy folyékony ragasztóval
  • Termékek válogatása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
  • Műszakrend: Két műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 419 5153-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest