www.cvonline.hu

Gépkezelő (06.00-14.00h / 08.00-16.00h)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1010142
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gépkezelési és gépkiszolgálási feladatok ellátása
  • gyártáshoz kapcsolódó terület rendezettségének fenntartása
  • félkész- és késztermékek mozgatása, valamint a termelés támogatása

Elvárások:

  • műszaki affinítás, precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő:

  • állandó délelőtti műszak, normál munkarend
  • hétfőtől - péntekig: 06:00-14:00 vagy 08.00-16.00 óra között

Előnyt jelent:

  • középfokú végzettség, valamint hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • alapbér: bruttó 128 000 Ft/hó
  • bónusz: br. 0 - 20 000 Ft/hó
  • étkezési utalvány: 5 000 Ft/hó
  • cafetéria juttatás 3 hónap után: bruttó 25 000 Ft/hó
  • előrelépési lehetőség