www.cvonline.hu

Gépkezelő – Hajdúböszörmény

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Feladatok:

  • Tejtermék gyártása, csomagoló gépek működtetése,
  • Gyártott-, csomagolt termékek folyamatos minőségi kontrollja,
  • Felhasználásra kerülő alap-, és csomagoló anyagok megfelelőségének ellenőrzése,
  • Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása,
  • Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése,
  • Napi-, illetve rendszeres karbantartásokban való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki (műszerész) végzettség,
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat,
    Előny: élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség,
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet,
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Étkezési/utazási hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Debrecen
Hajdúböszörmény
Balmazújváros
Hajdúnánás
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő