www.cvonline.hu
Gépkarbantartó
Electrolux Lehel Kft - Jászberény - Nyíregyháza - Budapest
Frissítve : 2015.09.04.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 970799
lejárt

Az Electrolux Csoport a világ vezető konyhai, fürdőszobai, tisztító- és szabadtéri eszközöket gyártó vállalata. Cégünk az Electorux Lehel Kft., a svéd Electrolux AB leányvállalata. Az Electrolux lehet Kft.-nél a jászberényi és nyíregyházi telephelyen folyik termelő tevékenység, az értékesítési és marketing részleg, a háztartási kisgépek globális logisztikai központja, valamint a professzionális konyhák és mosodák európai értékesítése Budapesten található. A vállalat fő profilját a hűtő- és fagyasztószekrény, valamint a fagyasztóláda- és porszívógyártás adja. Az Electrolux jelenleg átlag 3500 alkalmazottat foglalkoztat Magyarországon és a beszállítóikon keresztül további 2500 főnek biztosít munkalehetőséget. Az Electrolux 1991 és 2014 között 130,9 milliárd forintot fordított beruházásokra Magyarországon.

Electrolux – a gondoskodó vállalat, amely folyamatos növekedése és az emberi erőforrások fejlesztése érdekében az alábbi munkakörökbe vár motivált és szakmai fejlődést kereső jelentkezőket:

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Feladatok:

  • Három műszakos munkarendben dolgozó üzem karbantartási tevékenységének ellátása
  • A gyártó- és termelőgépek, szerelőszalagok tervszerű karbantartása
  • Váratlan meghibásodások javítása, üzemzavar elhárítása
  • A gépek megfelelő műszaki állapotának fenntartása
  • Gépek üzembe helyezésének
    felügyelete

 Elvárásaink:

  • Szakirányú, lehetőleg szakközépiskolai/technikumi
    végzettség + 3 éves szakmai gyakorlat (karbantartási területen), vagy szakirányú, szakmunkás bizonyítvány + 5 éves gyakorlat termelési területen
  • Rajzolvasási készség
  • Hidraulikus és pneumatikus elemek ismerete, javítási készség

Előnyt jelent:

  • Tömeggyártásban,
    automatizált gépek alkalmazásában szerzett tapasztalat
Jövőbeni munkatársainknak kínáljuk:

  • Korszerű munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Étkezési hozzájárulás biztosítása
  • Élet és balesetbiztosítás

További információ és jelentkezés:

A fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzokat a

pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk:

Electrolux Lehel Kft. 4400 Nyíregyháza, Ipari Park

Takács Tímea, HR specialista
Tel:+36305177606 munkaidőben (08:00-16:00)