www.cvonline.hu

Gépkarbantartó

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Feladatok:

  • Három műszakos munkarendben dolgozó üzem karbantartási tevékenységének ellátása
  • A gyártó- és termelőgépek, szerelőszalagok tervszerű karbantartása
  • Váratlan meghibásodások javítása, üzemzavar elhárítása
  • A gépek megfelelő műszaki állapotának fenntartása
  • Gépek üzembe helyezésének felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú, lehetőleg szakközépiskolai/technikumi végzettség + 3 éves szakmai gyakorlat (karbantartási területen), vagy szakirányú, szakmunkás bizonyítvány + 5 éves gyakorlat termelési területen
  • Rajzolvasási készség
  • Hidraulikus és pneumatikus elemek ismerete, javítási készség

Előny:

  • Tömeggyártásban, automatizált gépek alkalmazásában szerzett tapasztalat

Jövőbeni munkatársainknak kínáljuk:

  • Korszerű munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Étkezési hozzájárulás biztosítása
  • Élet és balesetbiztosítás

További információ és jelentkezés:

A fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Takács Tímea

HR specialista
Tel: +36305177606
(munkaidőben 08:00-16:00)
E-mail cím megjelenítése

Electrolux Lehel Kft.
4400 Nyíregyháza, Ipari Park

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő