www.cvonline.hu
Gépkarbantartó mérnök (Referenciaszám: PJ3413)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 919239
lejárt

Építőipari termékeket gyártó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkarbantartó mérnök

Feladatok:
- Lemezmegmunkáló és egyéb gyártósori gépek eseti és tervezett karbantartásának megszervezése
- Tartalék alkatrészek beszerzésének előkészítése, nyomon követése
- Raktárkészlet nyilvántartása
- Munkautasítások készítése
- Gyártásban fellépő problémák analizálása
- Műszaki dokumentációk kezelése és karbantartása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal
- Projektekben és új termék bevezetésében való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú gépészmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- 1-2 év automatizálási gyártóüzemben szerzett karbantartási tapasztalat
- Műszaki rajzolvasás, technológiai dokumentációk értelmezése
- Hidraulikai és pneumatikai ismeret
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Analitikus gondolkodásmód
- Önálló, precíz munkavégzés

Előny:
AutoCAD, SolidEdge tervezőprogram ismerete

Munkavégzés helye:
- Pest megye dél-keleti része

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.