www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

  • A hirdetés 740 napja lejárt

 A BA-HA-MA’S Kft. az élelmiszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője, gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik. Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál:

munkakörben.

Saját gépjárműparkkal rendelkező vállalkozásunkhoz belföldi áruszállításra keresünk dinamikus, megbízható munkatársakat, B, C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával, 2-3 éves fuvarozási tapasztalattal, országos helyismerettel, áruterítési gyakorlattal.
Gyorsfagyasztott termékek pontos, gyors, sérülésmentes kiszállítása meghatározott útvonalon, áru kirakodása, anyagmozgatás.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • büntetlen előélet
  • munkaköri foglalkozás-egészségügyi alkalmasság
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízható személyiség,
  • csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Azonnali munkakezdés.
  • Versenyképes javadalmazás, stabilitás.
  • Inspiráló, modern környezet.
  • Korrekt cégfilozófia.

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag utca 55.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes Önéletrajzát e-mailben, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő