www.cvonline.hu

Gépjárművezető

  • A hirdetés 614 napja lejárt

A Szent Imre Egyetemi Oktatókórház (1115 Budapest, Tétényi út 12-16.) főigazgató főorvosa felvételt hirdet a Gazdasági Igazgatóság-Belső Ellátási Szolgálat állományába

gépjárművezetői

munkakörbe.

Munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladat: gépjárművezető feladatainak ellátása a főigazgató főorvos alárendeltségében.

Feltétel:

  • érettségi,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • PÁV I. képesítés,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent: tapasztalat automata sebváltóval rendelkező gépjármű vezetésében.

Pályázat részeként benyújtandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz (kézzel írott formában is),
  • végzettségről szóló okirat másolata.

Illetmény: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerint.

Az állás elnyerése esetén erkölcsi bizonyítvány szükséges.

A jelentkezési anyagot Prof. Dr. Bedros J. Róbert főigazgató  főorvos részére kell postai úton benyújtani az állásportálon történő megjelenéstől számított 30 napon belül.

Cím: 1115 Budapest, Tétényi út 12-16.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő