www.cvonline.hu

Gépjárművezető

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 21 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (IX. kerület) munkavégzéssel munkatársat

GÉPJÁRMŰVEZETŐ (ÉJSZAKA)

Feladatok:

  • Áruszállítási feladatok ellátása meghatározott túraútvonalon
  • Az Unix Autó Kft. kirendeltségei közötti magas szintű, gyors, pontos -      a rakomány sérülésmentes - áru továbbítása
  • Állandó éjszakai munkavégzés

Elvárások:

  • „B" és „C" kategóriás      jogosítvány
  • GKI igazolvány (vagy belföldi árufuvarozói engedély)
  • Digitális gépjárművezetői      kártya
  • Minimum 2 éves      gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Országos és budapesti helyismeret
  • Emelőhátfal vizsga előny

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő