www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

  • Company_icon Országos Vérellátó Szolgálat
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Az Országos Vérellátó Szolgálat budapesti telephelyére

munkatársat keres

Feladatok:

  • kiszállásos véradások alkalmával személyek és eszközök szállítása
  • sürgősségi vér- és szervtranszplantációhoz kapcsolódó szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • érvényes  PÁV I. alkalmassági fokozat

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány
  • készenléti ügyeleti kötelezettség miatt Budapest – vagy körzet szerinti lakhely, saját gépjármű

Egyéb információk:

  • egyenlőtlen munkaidő beosztás
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2017. december 8.
  • jelentkezés módja: fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot Mány Zsolt logisztikai vezető részére kérjük megküldeni az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) vagy elektronikus úton a lenti e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű