www.cvonline.hu

Gépjárművezető

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1121052

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. saját állományába keres megváltozott munkaképességű munkavállalókat pozícióba. Az álláshirdetésre kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk!
Feladatok:

  • Személyek fuvarozása
  • Iratok, csomagok szállítása

Elvárások:
  • Rehabilitációs kártya megléte
  • Érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Vezetési gyakorlat
  • Saját autó

Juttatások:
  • 4 órás munkaviszony
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató csapat

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el elérhetőségét is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen irodánkban: Tatabánya, Dózsakert 58/a.