www.cvonline.hu

Gépjárművezető

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Vállalatunk, a baunatali (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5100 munkavállalót foglalkoztat 8 országban, 38 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújtunk logisztikai és raktározási szolgáltatást. Cégcsoportunk 1993 óta van jelen Magyarországon, öt dunántúli településen. Dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalataink összlétszáma mára már meghaladta az 1100 főt.

A Rudolph Logisztikai Kft. telephelyeire keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a rakomány szállítása 24 tonnás tehergépjárművel Győr belterületén,
  • az előre meghatározott szállítási ütemterv szigorú betartása,
  • a rakodás felügyelete,
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (pl. menetlevél).

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • belföldi árufuvarozói igazolvány,
  • GKI igazolvány, digitális tachográf kártya, PÁV,
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Rugalmasság, terhelhetőség,
  • Határozott, céltudatos, talpraesett személyiség,
  • 24 tonnás tehergépjárművel, közúti árufuvarozásban szerzett gépjárművezetői tapasztalat,
  • Előny: targoncavezetői jogosítvány: 3324 bejegyzéssel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő