www.cvonline.hu

Gépjárművezető - Dunakeszi (Referenciaszám: LK-1335)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.10.25.
Hirdetés azonosító: 980840

Feladatok:

  • Budapesti és környéki áruszállítás MAN 15280 típusú (tandem pótós) gépjárművel

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI vizsga
  • Pálya Alkalmassági Vizsga (PÁV)
  • Min. 2 éves vezetői tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunakeszi székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a budapestmunka@manatwork e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (gépjárművezető) és a pozícióhoz tartozó LK-1335-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Dunakeszi
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő