www.cvonline.hu
Gépjárműtechnikai tanácsadó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.05.
Jelentkezési határidő: 2014.10.08.
Hirdetés azonosító: 827207
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ.

Gépjárműtechnikai tanácsadó pozícióba (német, francia és olasz nyelvterületre) keresünk munkatársakat.

Feladatok:
- Technikai segítségnyújtás az ügyfelek részére
- Kapcsolattartás a célországban működő szervizekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése
- Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata

Munkavégzés helye szabadon választható:
Budapest, Frankfurt vagy Newcastle

Követelmények
- Felsőfokú NÉMET, FRANCIA vagy OLASZ és alapszintű angol nyelvismeret
- Autóipari tapsztalat és végzettség
- Autószerelésben/autóvillamosságban szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló probléma megoldó készség