www.cvonline.hu
Gépjárműtechnikai tanácsadó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.11.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 666818
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépjárműtechnikai tanácsadó (német nyelvterületre)

Feladatok:
- Technikai segítségnyújtás az ügyfelek részére
- Kapcsolattartás a német szervizekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése
- Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata

Követelmények
- Felsőfokú NÉMET és alapszintű angol nyelvismeret
- Autóipari tapsztalat és végzettség
- Autószerelésben/autóvillamosságban szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló probléma megoldó készség