www.cvonline.hu
Gépjárműtechnikai tanácsadó (Referenciaszám:PJ2032)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.09.04.
Jelentkezési határidő: 2015.05.24.
Hirdetés azonosító: 444749
lejárt

Telefoninformációs szolgáltatásokkal foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépjárműtechnikai tanácsadó - Budapest

Feladatok:
Autóipari kereskedők járműjavításokkal vagy műszaki információkkal kapcsolatos megkereséseinek fogadása (telefonon, emailben)
- A kérések rögzítése, problémaanalízis, műszaki tanácsadás és tájékoztatás
- A bejelentett problémák és megoldásaik rögzítése a vállalat saját rendszerében
- Külföldi ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

- Autóipari végzettség és legalább 2-3 év tapasztalat (gépjárműtechnikus, szerviztechnikus, autószerelő, autóvillamossági szakember, stb.)
- Felsőfokú/anyanyelvi szintű német VAGY francia nyelvtudás
- Erős alapszintű angol nyelvtudás (külföldi munkavégzés esetén min. középszint szükséges!)
- Ügyfélorientált személyiség
- Rugalmasság és csapatmunkára való hajlandóság
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Munkavégzés helye: Budapest
- Versenyképes fizetés
és cafeteria
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kulcsar Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen aE-mail cím megjelenítése"> E-mail cím megjelenítése címre
. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.