www.cvonline.hu

Gépjárműflotta Ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1042864

Magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport Gépjárműflotta üzletága munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • Gépjármű beszerzések menedzselése;
  • autómozgatással, szervízeltetéssel kapcsolatos feladatok intézése;
  • kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel, társosztályokkal, hivatalos szervekkel;
  • közreműködés gépjármű átadásoknál, visszavételeknél;
  • számlázással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • nyilvántartások vezetése, adminisztrációs feladatok végzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett 3-4 éves tapasztalat;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • jó kommunikációs készség;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • mobilitás.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör;
  • dinamikus, összetartó csapat;
  • önálló, változatos feladatok;
  • céges rendezvények;
  • hosszú távú, biztos munkahely.

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet amegadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.