www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ VILLAMOSSÁGI – SZERELŐ (6999)

  • A hirdetés 836 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. piacvezető Márkakereskedés (Mercedes, Volvo, Kia, Citröen) megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gépjármű villamossági - szerelő

Elvárások:
•autóvillamossági szerelői vagy elektronikai végzettség
•hasonló területén szerzett több éves tapasztalat
•alapszintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•autóvillamossági szerelés színvonalas és gyors munkavégzéssel
•munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•egyéb juttatások
•kiemelkedő szakmai lehetőség
•utazási költségtérítés (megegyezés szerint)
•albérleti hozzájárulás (megegyezés szerint)
•letelepedési támogatás (megegyezés szerint)
•munkaruha biztosítása
•folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-tól 17:00-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857