www.cvonline.hu

Gépjármű vezető (értékesítési képviselő) - Fót

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk kollégát határozott 3 ,5 hónapos időtartamra az alábbi pozícióba:

Gépjármű vezető (értékesítési képviselő)

Feladatok:
• Partnerek látogatása céges autóval
• Dohánytermékek helyben történő értékesítése a vállalat által biztosított terítőautóról

Elvárások:
• Érettségi bizonyítvány
• B kategóriás jogosítvány
• Legalább egy éves gépjármű-vezetői tapasztalat
• Teljesítményorientáció
• Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
• Csapatszellem
• Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Előny:
• Slepptúrás értékesítésben szerzett tapasztalat
• Alapfokú angol nyelvtudás

Egyéb:
• Munkaidő: napi 8 óra
• Határozott idejű szerződés 2015.03.16.-2015.06.30.

Munkavégzés helyszíne:
• Fóti indulással változó helyszínek Pest megyén belül

Amit kínálunk
• Versenyképes fizetés és ösztönző
• Dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Fót
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol