www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 374 napja lejárt

 Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. kárrendezési területe

 munkatársat keres.

 Munkavégzés helye: AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központ (9700 Szombathely, Paragvári utca 17.)

 Leendő munkatársunk feladatai:

  •  gépjármű kárigények irodai felülvizsgálata, jogalapi és összegszerű elbírálása,
  • káresemények feldolgozásával kapcsolatban felmerülő biztosításszakmai, műszaki kérdésekben állásfoglalás,

  • baleset körülményeinek vizsgálata,

  • műszaki és biztosítási szakértelmet igénylő összetett kár- és panaszügyek intézése.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • gépjármű szakértői és/vagy gépjármű biztosítási kárrendező területen szerzett gyakorlati tapasztalat,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás,

  • számítógép-felhasználói ismeretek önálló alkalmazása (irodai és adatbázis kezelői ismeretek).

Előnyt jelent:

  • idegen nyelvismeret (angol, német),

  • műszaki végzettség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat csapatának, úgy 2016. április 22-ig - jövedelemigény megjelölésével - jelentkezzen a E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő