www.cvonline.hu

Gépjármű-park kezelő/ Szervizes

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Gépjármű-park kezelő/Szervizes

(munkavégzés helye: Ausztria, Budapest)

Műszaki beállítottságú, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársakat keresünk Gépjármű-park kezelő/Szervizes pozícióba:

  • 1 fő - Osztrák partnercégünkhöz osztrák munkaterületre (Salzburg)
  • 1 fő - BILK Logisztikai Központba, hetente egyszer Bécs környéki munkavégzéssel

Feladatok:

  • Járművekkel kapcsolatos okmányok, biztosítások ügyintézése
  • Járműjavítások egyeztetése a szervizekkel, kapcsolattartás
  • Javításokkal kapcsolatok számlák kezelése, adminisztrációja
  • Gumicserék egyeztetése, megszervezése
  • Autók mozgatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középszintű német nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Gépjármű alkatrész ismeret, műszaki látásmód
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Gépjárművezetésben szerzett gyakorlat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • "C", illetve "E" kategóriás jogosítvány
  • Tehergépjármű ismeret
  • Szervizelési jártasság
  • AETR és tachográf ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével.

Jelentkezéskor a tárgy mezőbe kérjük írja be, hogy Ausztria-Szerviz-Salzburg vagy Ausztria-Szerviz-BILK, attól függően, melyik munkavégzés érdekelné.

Helyek Pest
Budapest
Külföld
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német