www.cvonline.hu

Gépjármű nyilvántartó gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1028127

Feladatok:

  • Útnyilvántartások ellenőrzése (egy ügyfélnyilvántartó program adatai és a GPS adatok összevetése),
  • Elszámolások készítése (Excelben),
  • Egyeztetés a felhasználókkal a kimutatás adatairól (esetleges reklamációk esetén),
  • Számlázás (vállalatirányítási rendszerből).

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (gyakorlatias Excel tudás, képletek, esetleg egyszerűbb függvények használata),
  • Korrekt hozzáállás,
  • Pontosság, önállóság, precizitás.

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON_GÉPJÁR!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban