www.cvonline.hu

Gépjármű kontroller

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Az Avalon Park Kft. munkatársat keres az Angel Station szikszói telephelyére

munkakörbe

Feladatok:

  • Gépjárműpark szervizeltetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció és ügyintézés,
  • Üzemanyag-elszámolások naprakész vezetése,
  • Gépjárművek karbantartása, gumiztatása, biztosítása,
  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel,
  • Egyéb ad-hoc jellegű gazdasági feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • "B", "C", "E" kategóriás jogosítvány,
  • Magabiztos angol nyelvtudás, amit az állásinterjún tesztelünk,
  • Táblázatkezelő (Excel) és szövegszerkesztő (Word) felhasználói szintű kezelése,
  • Alapvető gépjármű-szerelési ismeretek,
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó képesség,
  • Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Kedvező szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Fiatal, lendületes csapat

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.09.10-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol