www.cvonline.hu

Gépjármű flottakezelő

Gépjármű flottakezelői munkakör

Főbb feladatok:

  • A  MÁV Csoport költséghatékony közúti gépjármű gazdálkodásának és a flottakapacitás összhangjának biztosítása a hatályos belső szabályzatoknak megfelelően
  • Irányítja és koordinálja a flotta team munkáját, az engedélyezett közúti járműigénylés folyamatát menedzseli
  • Megszervezi a közúti gépjárművekkel kapcsolatos belső adatszolgáltatás rendszerét, elemzéseket készít közúti gépjárművekkel kapcsolatos vezetői döntések előkészítéséhez
  • Biztosítja a MÁV Zrt. vonatkozásában az üzemanyag kártyák naprakész nyilvántartását
  • Információt szolgáltat a számvitel felé a közúti gépjárművek költség elszámolása érdekében Koordinálja a közúti gépjárművek átvételét a bérbeadótól, kiadását a használó felé, visszavételét a használótól és a bérbeadó részére történő visszaadását. Szervezi a gépjárművek karbantartását, szervízelését
  • A VERDA program használatával biztosítja a Flottamanagement adatkezelési adattovábbítási feladatait a hatályos adatvédelmi előírások betartása mellett

Követelmények:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki diploma)
  • 5 év szakmai gyakorlat
  • magas szintű informatikai ismeretek
    gazdasági eljárások, számítások ismerete
    gépjármű műszaki szakismeret

Egyéb követelmények:

  • elemzőkészség
  • szervező készség
  • önállóság
  • kiváló kommunikációs készség

  • Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igényének megjelölésével várjuk.

Jelentkezési határidő: 2012.09.02.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest