www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1081301
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a hazai biztosítási piac meghatározó alkusz-cége. Alkusz üzletága az alábbi pozícióba keres munkatársat:

GÉPJÁRMŰ FLOTTA-BIZTOSÍTÁSI MENEDZSER

Feladat:
  • Vállalati ügyfelek gépjármű flotta biztosítási igényeinek felkutatása és felmérése.
  • Meglévő és új ügyfelek megkeresése.
  • Aktív közreműködés a szerződések évfordulós megújításában.
  • Rendszeres kapcsolattartás az alkusz üzletág üzletkötőivel, kiemelt ügyfelekkel és a biztosító társaságokkal.
  • Biztosítási ajánlatok előkészítése, kidolgozása.
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi diploma, vagy érettségi és biztosításközvetítői hatósági vizsga.
  • Biztosítónál, vagy  biztosítási alkusznál szerzett – az ellátandó feladatkörrel kapcsolatos – biztosítás-szakmai és üzleti tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Microsoft Office 2010 alkalmazások).
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Igényes üzleti megjelenés.
  • Üzlet-, eredmény- és minőségorientáltság.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.
Amit kínálunk:
  • Színvonalas munkakörnyezet, agilis csapat.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem (a teljesítmény elismerése).
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a kiírási feltételeknek megfelel, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC