www.cvonline.hu

Gépjármű flotta állománykezelő munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 996844

13. kerületi biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • ajánlatok alaki tartalmi ellenőrzése a hatályos utasítások szerint
  • hibás ajánlat esetén: hibajegyzék kiállítása.
  • kötvényesítés, ajánlatok elutasítása, kötvény korrektúra végzése
  • állománykezeléssel kapcsolatos listák feldolgozása
  • a beérkezett módosítási igények gépi adatrögzítése
  • szerződések és levelek archiválása

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • időszakos munkalehetőség: 2015.12.01-2016.02.28.
  • fiatalos csapat, multinacionális környezet
  • bruttó alapbér bruttó 105.000 Ft/hó + bruttó 27 000 teljesítményértékelésen alapuló bónusz.
  • Munkaidő: H-P, 7.00 – 15.30

Előnyök:
  • gépírástudás

Munkavégzés helye:
  • Budapest