www.cvonline.hu

Gépjármű Finanszírozási Üzletkötő

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Partnerünk megbízásából keresünk az autóflotta értékesítésének támogató részlegére Üzletkötő kollégát:

Feladatok:

  • Az aktuális pályázati felhívásokról információszerzés
  • Pályázati anyagok áttekintése, összeállítása (belső jogász csapattal kooperálva)
  • Aktív részvétel az árazások kialakításában, elvégzésében, a szerződéses feltételek megtárgyalásában, valamint a szerződés megkötésében
  • Döntés-előkészítő anyagok készítése
  • Egyedi ajánlatok készítése és kiadása, az  ajánlatok és finanszírozási konstrukciók kezelése
  • Aktív közreműködés és kapcsolattartás a szállítókkal és a belső területekkel
  • A cég képviselete tárgyalásokon és rendezvényeken
  • A tender során felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú aktív német vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek
  • Finanszírozás, flottaszolgáltatási elemek és tartalmak, adók és kockázatok ismerete
  • Dinamikus munkavégzésre képesség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Erősen proaktív, önálló munkavégzés
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Összefüggések megértése, jó átlátó képesség
  • Önálló, hatékony, gyors döntéshozatal
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kitartás, terhelhetőség