www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ FELVÁSÁRLÓ

  • A hirdetés 602 napja lejárt

A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező
AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

munkakörbe megbízható, önállóan dolgozni tudó munkatársat keres FÓTI telephelyére.

Feladatok:

  • gépjárműjármű-felvásárlás, és az ezzel kapcsolatos okmányok ellenőrzése, átvétele, a felvásárlási eljárással kapcsolatos dokumentumok elkészítése;
  • a járművek műszaki és esztétikai állapotának felmérése, az esetleges javítások költségének meghatározása;
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása, próbautak és üzletkötés lebonyolítása;
  • ügyfél-reklamációk intézése;
  • •    felelősségvállalás a szerződések megkötéséért, azok archiválásáért;
  • készpénzzel folytatott tevékenység;
  • az autók felkészítése eladásra,
  • a járművek és az eladótér rendjének és tisztaságának fenntartása;
  • járművek szállítása a társaság egyes kirendeltségei között, ügyfelek szállítása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség (műszaki végzettség előny);
  • autóiparban, ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat előny;
  • autópiaci ismeretek (autószerelői tapasztalat előny);
  • MS office felhasználói szintű ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • megbízhatóság, rugalmasság;
  • ügyfélbarát attitűd;
  • jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • hajlandóság a szabadban történő munkavégzésre, utazási hajlandóság;
  • váltott műszakban történő munkavégzés, napi 12 órás munkavégzés vállalása;
  • angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

Munkavégzés helye:

Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő