www.cvonline.hu

Gépjármű- és irodai ügyintéző

  • A hirdetés 220 napja lejárt

Modern és emberközpontú, országos területen működő, közétkeztetéssel foglalkozó cégcsoportunkhoz keresünk

gépjármű- és irodai ügyintéző

munkakörbe, azonnali kezdéssel munkatársat.

Feladatok:

  • a társaság tulajdonában lévő személygépjárművekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés:  biztosítások, szervizeltetés, esetleges káresemények menedzselése,
  • gépjármű nyilvántartások vezetése,
  • ad- hoc felmerülő irodán kívüli ügyintézések ellátása,
  • az iroda mindennapi, problémamentes működésének támogatása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó rendszerező képesség,
  • rugalmas hozzáállás,
  • nagyfokú terhelhetőség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • számítógépes programok felhasználói szintű, magabiztos kezelése.

Előny:

  • azonnali kezdés vállalása,
  • gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,
  • eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigényének megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő