www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ ÉS IPARI BERENDEZÉS ÜZEMELTETÉSI REFERENS

  • A hirdetés 129 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat

munkatársat keres főállásban

FELADATOK:

  • saját és lízingelt autó flotta műszaki koordinálása
  • saját és bérelt műszaki területen használatos ipari berendezések szervízelésének/karbantartásának koordinálása, ellenőrzése
  • szerviz szemlék megtartásának ellenőrzése
  • gépkocsi flotta hatékony üzemeltetése
  • költségek alacsonyan tartása
  • munkafolyamatok ellenőrzése, felülvizsgálata
  • adminisztráció folyamatos aktualizálása/ellenőrzése
  • kapcsolattartás a társirodákkal és partnerekkel

ELVÁRÁSOK:

  • min. szakírányú középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • rendszer és folyamat szemléletű gondolkodás
  • rend és szervezeti fegyelem következetes betartása/betartatása
  • gazdálkodási szemlélet és menedzser attitűd

ELŐNY:

  • gépjármű üzletágban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
  • versenyképes fizetés
  • összetartó, dinamikus csapat
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.

Munkarend:

  • 8 óra
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő