www.cvonline.hu

Gépjármű- és flottaértékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.16.
Hirdetés azonosító: 857754

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk értékesítői pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (flotta, új és használt)
- Flotta értékesítési feladatok elvégzése
- Ügyféltárgyalások lebonyolítása, ügyfélkör bővítése
- Ügyfél-elégedettség növelése
- Gépjármű átadási dokumentációk elkészítése
- Tenderek figyelése, dokumentáció elkészítése
- Flottarendezvényeken aktív részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Értékesítési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Ügyfél-centrikus magatartás
- B kategóriás jogosítvány
- Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
- Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
- Határozott, hiteles fellépés

Előny:

- Gépjármű-értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Flotta értékesítésben, kezelésben szerzett tapasztalat, kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

- Fiatalos környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján