www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 921 napja lejárt

A Schiller Autóház

munkatársat keres

speciális ügyfélkezelési feladatokra

Feledatok:

  • Ügyfél akvizíció
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel a teljes cégcsoport által forgalmazott gépjárművekre vonatkozóan

Elvárások:

  • min. 0-3 éves azonos munkakörben szerzett tapasztalattal
  • középfokú / felsőfokú műszaki végzettséggel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készséggel
  • ügyfél centrikus szemléletmóddal
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • KKV szektor ismerete

Amit mi kínálunk:

  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő