www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő

  • A hirdetés 1210 napja lejárt

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, több telephellyel rendelkező Mercedes-Benz, KIA és Suzuki márkakereskedése.

NYÍREGYHÁZI telephelyünkre, az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

Feladat:

  • új gépjárművek értékesítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 5 éves értékesítési gyakorlat (autóiparban szerzett tapasztalat előnynek számít)
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • angol vagy német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos háttér
  • Magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre „Értékesítő” megjelöléssel. Jelentkezését köszönjük!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő