www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1196 napja lejárt

A Schiller Autóház

munkatársat

keres.

Feledatok:

  • Új és használt gépjárművek értékesítése, dokumentálása
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Hitelügyintézés, biztosításkötés
  • Céges ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás

Elvárások:

  • min. 0-3 éves azonos munkakörben szerzett tapasztalattal
  • min. középfokú műszaki végzettséggel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készséggel
  • ügyfél centrikus szemléletmóddal
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit mi kínálunk:

  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő