www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

A Schiller Autó Család

Budapest XIII. ker. Váci úti telephelyére

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az autószalonba betérő ügyfelek udvarias és szakszerű felvilágosítása, kiszolgálása;
  • Új ügyfelek akvirálása (telefon, e-mail, DM levelek)
  • A gépjármű értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Autóértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • Siker- és teljesítményorientáltság;
  • „ B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat.

Előny:

  • Márkakereskedésben szerzett tapasztalat
  • Importőrnél végzett tanfolyamok
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a feltételeknek fényképes szakmai önéletrajzát – a  „GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ” megjelöléssel az e-mail tárgyában – az alábbi e-mail címre várjuk. A jelöletlen tárgyú e-mail, vagy a helytelen tárgymegjelölés az e-mailben az álláspályázatból való automatikus kirekesztést vonja maga után!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő