www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő

  • A hirdetés 308 napja lejárt

A Schiller Autóház

M3 FIAT márkakereskedésébe

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐT

 KERES

FELADATKÖR:

  • új haszongépjárművek, személyautók, valamint használtautók értékesítése, az ezzel járó teljes körű ügyintézés, adminisztráció
  • ajánlatok készítése, gépjárművek bemutatása, üzletkötés
  • kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel, új partnerkapcsolatok akvizíciója
  • időpont egyeztetés a partnerekkel
  • tárgyalások lebonyolítása
  • maximális vevő-elégedettség és ügyfél élmény biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén

ELVÁRÁSOK:

  • gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • kiterjedt kapcsolatrendszer
  • jó kommunikációs készség, proaktivitás, szakértelem
  • ügyfél- és eredmény orientáltság
  • adminisztrációval kapcsolatos ügyintézési képesség
  • min. 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • többmárkás gépjármű értékesítési tapasztalat
  • Fiat importőrnél végzett tanfolyamok
  • autókereskedelemmel kapcsolatos egyéb területeken szerzett tapasztalat (szerviz, biztosítás).

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő