www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Szívesen mutatná be az érdeklődőknek Európa egyik vezető autómárkájának új modelljeit? Itt a lehetőség! Váci autószalon keres azonnali kezdéssel Gépjármű értékesítő munkatársat. Amennyiben szívesen csatlakozna egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, és rendelkezik értékesítői tapasztalattal, küldje el hozzánk jelentkezését!

Feladatok

- Új- és használt autók értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció

- A márka modelljeinek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése

- A gépjármű vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (biztosítás, hitel)

- Szerződéskötések lebonyolítása

Elvárások

- Több éves értékesítői tapasztalat

- Kiemelkedő kommunikációs készség

- A járművek iránti természetes érdeklődés

- Minimum középfokú végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

- B kategóriás jogosítvány

- Biztosításközvetítői vizsga előnyt jelent

- Hitelközvetítői vizsga előnyt jelent

Amit megbízónk kínál

- Versenyképes bérezés

- Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek

- Hosszú távú, stabil munkahely

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Vác
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Csetényi Mirtill

Helyek Vác
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő