www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 1127 napja lejárt

A Gablini Cégcsoport, a gépjármű kereskedelem meghatározó és dinamikusan fejlődő piaci szereplője értékesítői csapatába

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • Pro aktivitás
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Gépjármű értékesítési területen szerzett 1-2 év tapasztalat

Olyan lendületes, kitartó, pozitív gondolkodású, önálló munkavégzésre képes pályázók jelentkezését várjuk, akik siker- és teljesítményorientált, dinamikus környezetben szeretnének dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs
Ha szereted a kihívásokat és egy sikeres csapat tagja szeretnél lenni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre!

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő