www.cvonline.hu

Gépjármű átadó-átvevő

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Gépjármű átadó-átvevőt határozatlan időre Liszt Ferenc repülőtérre

Feladatok:
  • gépjárművek kiadása/visszavétele,
  • gépjármű új sérüléseinek feltárása, archiválása,
  • konténer tisztítása,
  • parkolóhelyek rendben tartása,
  • autó tartozékainak ellenőrzése, állapotfelmérések készítése,
  • ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven,
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • KIEMELKEDŐ jártasság a gépjárművekkel kapcsolatban (új típusú személygépjárművek), típusok, gyártmányok
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • aktív középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Juttatások:
  • Munkaidő: páros héten sze-csüt-pén 8-20, és páratlan héten h-k-szo-vas 8-20
  • Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -