www.cvonline.hu

Gépjármű Adminisztrációs Csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.14.
Hirdetés azonosító: 935851

Feladatok:

- Új autók beszerzési folyamatának üzemeltetése, felügyelete
- 2-3 beosztott napi munkavégzésének koordinációja
- Számlák jóváhagyása
- Használt autók felkészítési és értékesítési folyamatainak üzemeltetése, felügyelete
- Szerződéskötés használt autó kereskedőkkel
- Új értékesítési csatornák keresése
- Üzemanyag kártya folyamat üzemeltetése felügyelete, javaslattétel a módosításra
- Gépjármű adminisztrációval, okmányirodai ügyintézéssel kapcsolatos szolgáltatások folyamatának üzemeltetése
- Heti, havi riportok készítése
- Részvétel projektekben

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Középvezetői/csoportvezetői tapasztalat előnyt jelent
- Magasszintű Excel vagy SAP ismeret
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Legalább 3 év releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatás
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Stabil, nemzetközi háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján