www.cvonline.hu

Gépíró asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1013856
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Magyarország legrégebbi magyar tulajdonban lévő élelmiszeripari cége számára keresünk asszisztenst..

Feladatok:

  • diktált szöveg gépelése
  • szövegszerkesztés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • gépírás tudás
  • erős Office ismeretek
  • legalább 3 hónapos munkavállalási hajlandóság

Munkaidő: hétfőtől péntekig heti kb. 20 óra (napi 4 óra)

Amit kínálunk:

  • br. 900 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú szakmai munkalehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni, akkor jelentkezz rá Link megjelenítéset követően fényképes önéletrajz feltöltésével.