www.cvonline.hu

Gépipari technikus-Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 945265
lejárt

A Balaton déli partján elhelyezkedő Partnercégünk részére keresünk technikusi végzettséggel, szerszámismerettel rendelkező szakembert. Megbízónk alumíniumból és rozsdamentes acélból gyártja termékeit és modern rendszereit. A folyamatosan fejlődő vállalat saját csapatába keressük leendő munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Gépipari technikus

Feladatok:

  • Gépek, berendezések állapotának felügyelete
  • Szerszám és termékhibák felismerése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Termékfejlesztésekben való részvétel
  • Gyártott termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség: technikum, gépipar
  • Szerszámismeret
  • Cad, Solidworks programismeret

Előny:

  • Hegesztési ismeretek

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil és folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Modern, rendezett munkakörnyezet
  • Kiemelt fizetés
  • 1 műszakos munkarend 8-tól-16:30-ig

Jelentkezni lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, a megpályázott munkakör megjelölésével. Érdeklődni: 06-20-234-0877

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu