www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló

  • A hirdetés 929 napja lejárt
Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az autóipar meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Forgácsolt alkatrészek elkészítése CNC vezérelt gépen a rendelkezésre
  • álló műszaki dokumentációk alapján;
  • Innovatív ötletek megmunkálásra;
  • CNC program értelmezése és írása a műszaki dokumentáció alapján;
  • Mérési, karbantartási dokumentációk vezetése.
Elvárások:
  • Forgácsoló végzettség;
  • Műszaki rajz ismerete;
  • Mérő eszközök használatának ismerete;
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat;
  • Középfokú végzettség.
  • Csapatmunkában való aktív részvétel.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag és Cafetéria,
  • Ingyenes céges buszjárat,
  • Tervezhető jövő,
  • Jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • Karrier tanácsadás az interjú során,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszak; folyamatos munkarend
Kapcsolat:

Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.