www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1180416

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk új kollégákat Szombathelyre.
Feladatok:

  • Meghatározott sorrend alapján történő gyártás
  • Gyártott darabszámok előírások által meghatározott mennyiségi, minőségi ellenőrzése, lejelentése
  • Átszerelési és gyártási határidők betartása
  • A forgácsolás adott területén lévő termelőgépek kezelése és átszerelése
  • Gép és anyagproblémák lehető legrövidebb időn belüli jelentése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas