www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1014051

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az autóipar meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Forgácsolt alkatrészek elkészítése CNC vezérelt gépen a rendelkezésre álló műszaki dokumentációk alapján
  • Innovatív ötletek megmunkálásra
  • CNC program értelmezése és írása a műszaki dokumentáció alapján
  • Mérési, karbantartási dokumentációk vezetése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Forgácsoló végzettség
  • Műszaki rajz ismerete
  • Mérő eszközök használatának ismerete
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Tervezhető jövő
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése