www.cvonline.hu

GÉPI FORGÁCSOLÓ TECHNIKUS / FORGÁCSOLÓ SZAKEMBER

  • A hirdetés tegnap lejárt

Bajor középvállalat ■ Gépgyártás ■ Raktártechnika és anyagmozgatás ■ Nemzetközileg elterjedt müncheni székhelyű
■ Azonnali kezdés ■ Teljes munkaidő ■ Határozatlan munkaviszony ■ 1-2 év betanulás kiküldetés keretében a müncheni székhelyen

GÉPI FORGÁCSOLÓ TECHNIKUS /
FORGÁCSOLÓ SZAKEMBER
(FÉRFI/NŐ) CNC

ELVÁRÁSAINK SZERINT

► Forgácsoló szakmunkás (férfi/ nő), CNC gépkezelő vagy ezzel egyenértékű műszaki szakképzettség
► 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
► A Heidenhain vezérlés ismerete előny
► Jó német nyelvtudás írásban és szóban
► Készség és képesség a munkavégzésre műszakos munkarendben (adott esetben három műszakos munkarend)

 AZ ÖN FELADATAI

► Nagy pontosságú prototípusok és kisszériás alkatrészek gyártása a CNC vezérlésű megmunkáló gépeken rajz szerint
► Programok önálló létrehozása és szerkesztése a megmunkálandó alkatrészekhez
► A szerszámgépek beállítása és a munkadarabok megmunkálása
► Minőségbiztosítási feladatok
► A szerszámok előkészítése, szerszámcsere és a kisebb fenntartási munkálatok elvégzése a kezelendő szerszámgépen, továbbá az üzemzavarok elhárítása
► Kisebb üzemzavarok elhárítása

NÁLUNK.

Egy lelkes csapat részévé válik. A MIAS a gépgyártás területén tevékenykedő középvállalatként és az MDAX-on jegyzett Jungheinrich AG részeként elkötelezett a növekedés mellett, és hosszú távra tervez.
A magas minőség sikerünk egyik kulcsa minden területen, így a forgácsolás területén is. Teljes körű betanítást, támogató környezetet és vonzó feltételeket kínálunk Önnek. CNC-s csapatunk szaktudása és személyes elkötelezettsége kiemelkedő – Legyen ön is része a csapatnak!

Kérem, küldje el nekünk teljes jelentkezési anyagát – magyar és német nyelven – bérigény megadásával!
MIAS Hungary Kft.
Tarajossy Ágota
Andrássy út 121
H-1062, Budapest

Helyek Németország
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német