x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Gépi forgácsoló tanműhely vezető (Pécs)

Get Work Trend Kft -Gépi forgácsoló tanműhely vezető (Pécs)
Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 398581
lejárt

A Get Work Magyarország Kft. pécsi, multinacionális gépgyártó partnere részére, magas szintű forgácsoló ismeretekkel rendelkező munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A forgácsoló részleg teljes gyakorlati képzésének megszervezése
  • Együttműködés a vállalat személyzeti osztályának képzési koordinátorával
  • A tanműhely szakképzési tananyagának folyamatos fejlesztése
  • Gépi forgácsoló tanulók képzése, támogatása
  • A képzésért felelős munkatársak irányítása, támogatása
  • Kapcsolattartás, együttműködés a szakképző iskolával szakmai kérdésekben
  • A tanulók és a képzésért felelős munkatársak motivációs rendszerének gondozása

Feladatok a gyakorlati képzésben:

  • Gépi forgácsoló alapképzés meghatározott képzési tematika alapján
  • Vizsgák előkészítése, adminisztráció
  • A képzésért felelős munkatársak továbbképzése
  • A képzésért felelős munkatársak és a tanulók értékelése
  • Önfejlesztés, önképzés

 Elvárások:

  • Minimum középfokú gépész végzettség
  • Termelésben/gyártásban szerzett 5 év tapasztalat
  • Magabiztos gyakorlati ismeretek gépi forgácsolásban
  • Pedagógiai affinitás (jó kapcsolatteremtő készség fiatalokkal)
  • Jó szervezőkészség
  • Több irányba történő kapcsolattartás és együttműködés
  • Üzemi gyakorlati képzésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Sokrétű, változatos munkakör
  • Áttelepülési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: pecs@gwm.hu

Munkavégzés helye:
Pécs
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pécs

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése